Ponúkame obaly z papierovej lepenky  určené predovšektým pre cúkrárov, prevádzky, ale aj potrebné obaly pre rôzne príležitosti ako sú svadby. Cukrárske krabice máme rozdelené podla podľa katalógu FEFCO alebo ECMA, ale ponúkame aj netypické krabice pre ťažké torty, alebo drobné cukrovinky.

Eshop na cukrárske obaly

Existujú rôzne špecializované obchody, ktoré sa zaoberajú predajom obalových materiálov a môžete v nich nájsť kompletnú ponuku. My sa špecializujeme sa na sortiment cukrárskych krabíc priamo od slovenského výrobcu, u ktorého nájdete aj obaly s určitým štýlom, alebo v neštadardných konštrukciách.

Náš tip: Potrebujete zabaliť a preniesť torty vo väčších rozmeroch? Odporúčame tortové krabice od špecilizovaného eshopu PackPack. Dodáva kompletný sortiment cukrárskych krabíc v štandardných rozmeroch, ale aj netradičné velkosti krabíc ako je napríklad tortová krabice pre dvojposchodové torty.

Špecializovaný obchod s cukrárskymi krabicami

Je veľke množstvo materiálov, z ktorých sa môžu vyrábať cukrárske krabice a každý z nich má rôzne výhody. Najvyužívanějšie sú najmä praktické krabice s okienkom.  Sú objednávané hlavne z toho dôvodu, že sú veľmi dostupné, praktické a zároveň prezentačné. Dizajnovým kúskom sú aj cukrárske krabičky na makarónky, alebo na drobné koláčiky cupcakes. Samozrejmosťou v našom obchode je široký sortiment krabíc na zákusky a kompletná ponuka na balenie a prenos torty. Krabice sú certifikované a bezpečné pre styk s potravinami.

Zobrazených 1–16 z 89 výsledkov